Olet täällä

Yhteystiedot

niin & näin

Postiosoite

niin & näin
PL 730
33101 TAMPERE

puhelin: 040 721 4891

Yhteyspäällikkö

Jukka Kangasniemi jukka.m.kangasniemi(at)gmail.com
(toimisto, talous, mainokset, kirjakauppayhteydet, myymälä, messut, kirjojen arvostelukappaleet)

Toiminnanjohtaja

Ville Lähde, ville.v.lahde(at)gmail.com
(mediayhteydenotot, Eurooppalaisen filosofian seuran toiminta, yhteistyötiedustelut, niin & näin -lehden toiminta)

niin & näin -myymälä & -toimisto

Tuotteitamme voi ostaa verkkokaupan ja jälleenmyyjien lisäksi toimistoltamme osoitteessa Kaupinkatu 19, Tampere. (Talon Kekkosentien puoleinen pääty.)

Karttalinkki: niin & näin -myymälä

Toimisto on suljettu koronaviruspandemian ajan. Kirjoja ja lehteä voi tilata verkkokaupasta ja meihin voi ottaa yhteyttä puhelimitse tai sähköpostilla.

 

 

niin & näin -kirjat

Kirjasarjan päätoimittaja

Tapani Kilpeläinen, kirjat(at)netn.fi

Markkinointivastaava

Heidi Vehmas, heidi.vehmas(at)gmail.com

niin & näin -lehti

tilaukset(at)netn.fi (myös osoitteenmuutokset)
ilmoitukset(at)netn.fi

Lehden tilaukseen liittyviä kysymyksiä ja ilmoituksia voi lähettää myös palautelomaakkeella.

Lehden mediakortti 2020 (suomi, pdf).
Media card 2020 (eng, pdf)

Päätoimittajat

paatoimittaja(at)netn.fi
Jaakko Belt, jaakkobelt(at)gmail.com
Risto Koskensilta, risto.koskensilta(at)gmail.com
Anna Ovaska, anna.ovaska(at)gmail.com
Tytti Rantanen, tytti.p.rantanen(at)gmail.com
Antti Salminen, anttiee(at)gmail.com

Artikkelit

Kaisa Kortekallio, artikkelit(at)netn.fi

Kirja-arviot

Essi Syrén arviot(at)netn.fi

Ajankohtaistoimitus

Noora Tienaho & Elina Halttunen-Riikonen, ajankohtaista(at)netn.fi

Verkkotoimitus & arkiston ylläpito

Juho Rantala, web(at)netn.fi

Toimitus

Jaakko Belt, jaakkobelt(at)gmail.com
Jarkko Halkonen, halkonen.jarkko(at)gmail.com
Elina Halttunen-Riikonen, elina.halttunenriikonen(at)gmail.com
Tapani Kilpeläinen, tapani.kilpelainen(at)gmail.com
Kaisa Kortekallio, kaisa.kortekallio(at)helsinki.fi
Risto Koskensilta, risto.koskensilta(at)gmail.com
Ville Lähde, ville.v.lahde(at)gmail.com
Asko Nivala, aeniva(at)icloud.com
Anna Ovaska, anna.ovaska(at)gmail.com
Juho Rantala, juho.rantala85(at)gmail.com
Tytti Rantanen, tytti.p.rantanen(at)gmail.com
Antti Salminen, anttiee(at)gmail.com
Essi Syrén, essi.syren(at)gmail.com
Pii Telakivi, pii.telakivi(at)gmail.com
Noora Tienaho, noora.tienaho(at)gmail.com
Tuukka Tomperi, tuukka.tomperi(at)uta.fi
Tere Vadén, tereensio(at)gmail.com
Maria Valkama, johan.ludwig.pii(at)gmail.com
Heidi Vehmas, heidi.vehmas(at)gmail.com

 

Filosofia.fi-portaali

Portaalin päätoimittaja

Tuukka Tomperi, toimitus(at)filosofia.fi

Toimittaja

Jarkko Halkonen, halkonen.jarkko(at)gmail.com
Elina Halttunen-Riikonen, elina.halttunenriikonen(at)gmail.com

Filosofia Suomessa -hankkeen vastaava

Jarkko S. Tuusvuori, jarkkostuusvuori(at)gmail.com

 

Logos-ensyklopedia

Ensyklopedian päätoimittaja

Sanna Tirkkonen, sanna.tirkkonen(at)helsinki.fi