Olet täällä

Yhteystiedot

niin & näin

Postiosoite

niin & näin
PL 730
33101 TAMPERE

puhelin: 040 721 4891

Yhteyspäällikkö

Jukka Kangasniemi jukka.m.kangasniemi(at)gmail.com
(toimisto, talous, mainokset, kirjakauppayhteydet, myymälä, messut, kirjojen arvostelukappaleet)

Toiminnanjohtaja

Ville Lähde, ville.lahde(at)villelahde.fi
(mediayhteydenotot, Eurooppalaisen filosofian seuran toiminta, yhteistyötiedustelut, niin & näin -lehden toiminta)

niin & näin -myymälä & -toimisto

Tuotteitamme voi ostaa toimistoltamme osoitteessa Kaupinkatu 19, Tampere. (Talon Kekkosentien puoleinen pääty.)

Karttalinkki: niin & näin -myymälä

Toimisto on auki tiistaisin klo 14–18, myös sopimuksen mukaan.

HUOM! Tiistaina 19.6. suljemme klo 16.30.

niin & näin -kirjat

Kirjasarjan päätoimittaja

Tapani Kilpeläinen, kirjat(at)netn.fi

 

niin & näin -lehti

toimitus(at)netn.fi
tilaukset(at)netn.fi (myös osoitteenmuutokset)
ilmoitukset(at)netn.fi

Lehden tilaukseen liittyviä kysymyksiä ja ilmoituksia voi lähettää myös palautelomaakkeella.

Lehden mediakortti 2018 (suomi, pdf).
Media card 2018 (eng, pdf)

Päätoimittajat

paatoimittaja(at)netn.fi
Jaakko Belt, jaakkobelt(at)gmail.com
Anna Ovaska, anna.ovaska(at)gmail.com
Tytti Rantanen, tytti.p.rantanen(at)gmail.com

Artikkelit

Ville Lähde, artikkelit(at)netn.fi

Kirja-arviot

arviot(at)netn.fi

Ajankohtaistoimitus

Elina Halttunen-Riikonen & Noora Tienaho, ajankohtaista(at)netn.fi

Verkkotoimitus & arkiston ylläpito

Juho Rantala, web(at)netn.fi

Toimitus

Reetta Eiranen, reetta.eiranen(at)gmail.com
Elina Halttunen-Riikonen, elina.halttunenriikonen(at)gmail.com
Tapani Kilpeläinen, tapani.kilpelainen(at)gmail.com
Risto Koskensilta, risto.koskensilta(at)gmail.com
Ville Lähde, artikkelit(at)netn.fi
Jukka Mikkonen, jumikkon(at)gmail.com
Asko Nivala, aeniva(at)icloud.com
Juho Rantala, juho.rantala85(at)gmail.com
Maria Salminen, johan.ludwig.pii(at)gmail.com
Antti Salminen, anttiee(at)gmail.com
Noora Tienaho, noora.tienaho(at)gmail.com
Tuukka Tomperi, tuukka.tomperi(at)uta.fi
Tere Vadén, tereensio(at)gmail.com

 

Filosofia.fi-portaali

Portaalin päätoimittaja

Tuukka Tomperi, toimitus(at)filosofia.fi

Toimittaja

Elina Halttunen-Riikonen, elina.halttunenriikonen(at)gmail.com

Filosofia Suomessa -hankkeen vastaava

Jarkko S. Tuusvuori, jarkkostuusvuori(at)gmail.com

 

Logos-ensyklopedia

Ensyklopedian päätoimittaja

Kalle Puolakka, kalle.puolakka(at)helsinki.fi

 

Files